Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cautam persoane ambitioase care sa se alature echipei noastre de consultanti. Daca esti o persoana comunicativa, careia ii place sa se implice in ceea ce face si care doreste sa isi dezvolte cariera in domeniul provocator si dinamic al serviciilor informatice te rugam sa ne contactezi pentru a putea programa un interviu in care sa ne cunoastem.

Responsabilitatile postului de consultant:

  • Implementarea aplicatiilor informatice distribuite de LLP aplicand metodologia de implementare a companiei
  • Instruirea clientilor pentru utilizarea aplicatiilor implementate
  • Elaborarea documentelor de proiect
  • Suport (helpdesk) pentru utilizarea aplicatiilor informatice
  • Respectarea procedurilor interne si a standardelor LLP
  • Deplasare la sediul clientilor din Romania si strainatate

Este important pentru noi:

  • Sa fii absolvent al unei facultati economice sau tehnice
  • Sa ai experienta in implementarea si/sau dezvoltarea aplicatiilor informatice de minim 1 an
  • Sa ai bune abilitati de comunicare
  • Sa ai cunostinte avansate de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint si Project)
  • Sa ai cunostinte de contabilitate (RAS, IFRS, GAAP)
  • Sa ai cunostinte avansate de engleza, scris-vorbit (nivel B2)
  • Sa ai o atitudine proactiva
  • Sa fii o persoana responsabila si organizata
  • Sa poti lucra eficient atat independent cat si in echipa

Cunostintele certificate de SQL si VBA constituie un plus.

La angajare vei beneficia de un curs de instruire pentru aplicatiile informatice implementate de LLP Group.

Vei fi ajutat sa cunosti produsele si clientii nostri astfel incat sa te integrezi cu usurinta in echipa noastra si sa obtii performante in scurt timp.

Pachetul salarial include o componenta fixa si bonusuri in functie de gradul de atingere al obiectivelor asumate.

Activitatea presupune atat deplasarea la sediul clientilor cat si lucrul de la distanta.

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre de specialisti te rugam sa ne trimiti CV-ul tau.