Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Ce cautam?
- un coleg, o persoana capabila sa sustina procesele de identificare, contactare, ofertare, negociere si semnare de contracte cu clienti noi,
- un coleg cu capacitate buna de exprimare si convingere atat verbal cat si scris,
- un coleg, o persoana dinamica, activa, organizata, serioasa.

Responsabilitatile noului coleg sunt:
- organizarea propriei activitati si strategii de vanzari,
- identificarea si atragerea de noi clienti,
- intretinerea relatiilor comerciale cu portofoliul de clienti.

Ce-i oferim noului nostru coleg?
- salariu fix, bonuri de masa,
- bonusuri din contractele semnate,
- telefon mobil,
- decont carburant,
- posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar, dinamic si pasionat de domeniul IT.

Care sunt atuurile pentru a deveni colegul nostru?
- experienta in vanzari de servicii IT(Outsourcing)
- cunostinte practice ale serviciilor vandute,
- permis de conducere.