Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

470 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte pentru Candidatul ideal:

- Atentie sporita la detalii (ex: observare litere lipsa, dereglarea nuantei la print, sesizarea defectelor de fabricatie)

- Persoana comunicativa, sociabila, careia ii place sa discute cu clientii

- Cunoasterea avansata a gramaticii si ortografiei limbii romane

- Cunostinte bune de operare MS Office - Word, Excel

- Dexteritate in utilizarea calculatorului

- Capacitatea de a face fata in situatii de stres

- Atentie distributiva

- Rabdare, atentie continua si rezistenta la activitati repetitive cu respectarea termenelor limita

- Reprezinta un avantaj pasiunea pentru diverse activitati hand made, ce implica rabdare, dexteritate

- Experienta nu este necesara

Responsabilitati:

- Preluarea comenzilor telefonice / ale clientilor din showroom

- Confirmarea telefonica / prin e-mail a comenzilor inregistrate pe site

- Pastrarea legaturii cu clientii pe tot parcursul procesarii comenzilor prin e-mail, telefon, whatsapp, chat

- Tiparire invitatii, plicuri bani, meniuri, etichete

- Tehnoredactare invitatii utilizand Microsoft Word

Mediu de lucru placut

Disponibilitate de a efectua ore suplimentare in perioadele aglomerate.

Salariu fix + bonusuri in functie de performante + ore suplimentare platite.

Program luni-vineri 9:30 - 18:30, cu pauza inclusa

Descriere angajator:
Compania noastra administreaza 2 magazine online si are ca activitate principala confectionarea si comercializarea de accesorii pentru nunti, botezuri si petreceri.
Sediul este in Bucuresti, sectorul, zona Gara de Est.

Va rugam sa NU aplicati daca nu sunteti interesat(a) de acest post! Va multumim!

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti pentru acest job? (va rugam sa scrieti suma in litere deoarece aplicatia nu afiseaza intotdeauna cifrele)
  • Va rugam sa ne spuneti ce greseli gramaticale si de ortografie identificati in fraza: Alaturi de parinti nostrii va invitam sa participati la ceremonia religiosa s-au la petrecerea pe care o dam in cinstea casatoriei nostre.