Acest job nu mai este activ.

Consultant call center în limba italiană - Brașov

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

Brașov

În numele clientului nostru, important furnizor de servicii în domeniul relațiilor cu clienții, suntem în căutare de vorbitori fluenți în limba italiană pentru postul de Consultant relații clienți cu limba italiană.

     Responsabilități:

  • Preluarea emailurilor/apelurilor de la clienții companiei;
  • Oferirea de informații și suport clienților companiei în limba italiană;
  • Folosirea corectă a aplicațiilor companiei, pentru oferirea de informații și înregistrarea solicitărilor clienților.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii italiene la nivel avansat;
  • Experiența într-o poziție similară prezintă avantaj;
  • Abilități bune de operare PC, cunoștințe MS Office;
  • Excelente abilități de comunicare și orientare către client;
  • Atitudine pozitivă, proactivă;
  • Spirit de echipă.

Program de lucru: full time sau part time, în schimburi.

Beneficii:

  • Salariu fix atractiv + bonusuri;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală la o clinică privată;
  • Formare continuă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru internațional.