Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

-Absolvent de studii superioare, de preferat Academia de Studii Economice;

-Cunostinte avansate Microsoft Office;

-Notiuni de baza de contabilitate;

-Abilitati de lucru in echipa;

-Abilitati de adaptare in vederea atingerii obiectivelor;

-Abilitati de comunicare scrisa si verbala.

Responsabilitati:

-Participarea la intocmirea bugetului si la revizuirea periodica a acestuia;

-Reconcilierea diferentelor dintre rapoartele transmise si rapoartele din sistemul financiar;

-Intocmirea si verificarea consumurilor si preturilor;

-Calcularea tarifelor finale pentru fiecare Operator de Distrbutie;

-Procesarea facturilor si anexelor aferente;

-Completarea si actualizarea bazei de date interna;

Se ofera:

-Mediu de lucru in cadrul unei multinationale;

-Program de lucru de 8 ore/zi, L-V;

-Pachet salarial atractiv.