Consultant/Broker Imobiliar full time!

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

- Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată;
- Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
- Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
- Bune abilităţi de negociere;
- Deschidere către lucrul în echipă;
- Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
- Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română;
- Minim studii medii
- Cunoştinţe operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer;
- Permisul de conducere(cat B);
- Disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât şi pe teren;
- Experienţa în domeniul vânzărilor ( broker vanzari/ broker imobiliar ) - cursurile de specialitate reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Decrierea jobului:

Atributii:
-Prospectare pietei imobiliare;
-Publicitate la portfoliul alocat;
-Contactarea potentialilor clienti si oferirea de suport acestora;
-Consilierea potentialilor clienti cu referire la piata imobiliara;
-Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare.

Cerinte :
- Abilitati de comunicare si negociere;
-Seriozitate si promptitudine cu clientii;
-Spirit de echipa ;
-Cunostinte de operare Ms Office;