Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 800 €

Hai in echipa Generali si fa-ti viata la birou asa cum visezi.
Noi credem ca e normal sa ai un program flexibil si un venit lunar la fel. Sa lucrezi atat cat iti place, de unde iti place si sa progresezi in ritmul tau.

Asa e in echipa Generali. Tu decizi cum vrei sa-ti arate ziua de lucru, iar noi te sustinem cu programe de dezvoltare profesionala si cu venituri pe masura ambitiei tale.

Ce calitati trebuie sa ai:

  • Cunostinte medii de utilizare PC;
  • Atitudine proactiva, persuasiv si perseverent;
  • Bune abilitati de comunicare, negociere si orientare spre rezultat;
  • Spirit de initiativa si capacitate de a lucra in echipa.
  • Studii medii / studiile superioare constituie un avantaj;
  • Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;

Ce responsabilitati vei avea:

  • Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii propri;
  • Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei;
  • Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor;
  • Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare;
  • Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

Ce beneficii iti vom oferi:

  • Suport pentru autorizarea ca agent de asigurare (cod RAF);
  • Grile de comisioane progresive;
  • Traininguri gratuite;
  • Posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea desfasurata;
  • Finantare 24 luni de activitate, in functie de rezultate.