Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

770 €

Candidatul ideal:

Căutăm un constructor de tipare pentru croitorie masculină cu pregătire în domeniu și experiență de minim 3 ani.

Este important să fie pasionat și deschis la noi posibilități.

Descrierea jobului:

Constructorul de tipare va avea ca responsabilitate construirea tiparelor etalon cu îmbunătățirea periodică și realizarea tiparelor pentru fiecare client în parte.

Dezvoltarea tiparelor se face pentru fiecare client și implică tipare pentru sacou, vestă, pantalon, palton, jachetă sport și cămașă.

Realizăm cu ajutorul tiparelor pentru clienți, atât elemente din croitoria clasică cât și elemente din croitoria modernă masculină.

Descrierea companiei:

Noi suntem o echipă care realizează o varietate mare de haine bărbătești la comandă. Ne dorim ne construim o echipă puternică cu care să asigurăm realizarea unui produs de calitate maximă.

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru stabilirea interviului.