Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București; Timișoara; Cluj-Napoca; Ploiești; Iași; Oradea; Sibiu; Satu Mare; Londra; Amsterdam

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2000 €

Compania noastra cauta Consilieri de vanzari care sa se alature echipei de succes SAKARE din LONDRA si AMSTERDAM.
NU PERCEPEM COMISION!
Te asteptam sa faci parte din familia SAKARE daca:

-ai experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare sau esti la inceput de drum si iti doresti o cariera in strainatate.
-iti doresti sa castigi cat mai multi bani!
-esti perseverent, cu o personalitate dinamica si bune abilitati de comunicare.
-cunosti limba engleza la nivel conversational.

Daca in urma interviurilor vei fi acceptat in compania noastra iti vom da numerele de telefon si adresele de mail a mai multor tineri romani care deja si-au facut o cariera de succes lucrand pentru SAKARE.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Descrierea jobului:

Locatia de desfasurare a activitatii este in magazinele noastre din zona centrala a LONDREI sau a AMSTERDAMULUI.

Veniturile variaza intre 1500 si 3000 de lire/luna, in functie de competentele tale.

Plata pentru serviciile prestate de dvs se face la doua saptamani.

Cazare: Apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet, precum si toate echipamentele electrice necesare.

Ratele de inchiriere sunt de 12 £/15 EURO pe zi, deduse direct din salariu, cu toate utilitatile incluse.

Primele 2 saptamani de cazare sunt gratuite.

Veti beneficia de o zi libera pe saptamana.

Beneficiati de o perioada de training.

Produsele comercializate de companie fac parte din gama produselor pentru corp, fata , unghii si se adreseaza intregii familii.

  • Interviu online
  • Cand sunteti disponibil/ a pentru plecare in cazul in care sunteti acceptat/a sa lucrati in compania noastra?
  • In ce oras va dori sa lucrati alaturi de compania noastra, in Londra sau Amsterdam?