Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

București

Consilier vanzari - produse naturiste

In universul nostru vei descoperi ce inseamna sa ai un job curat si nonconformist.

CANDIDATUL IDEAL:

Noul coleg ar trebui sa fie o prezenta placuta cu spirit pro activ, sa fie o persoana cu foarte bune abilitati de relationare, comunicare, sa fie o persoana care nu se rezuma la o viata monotona, dornica de a acumula cunostinte noi ,

RESPONSABILITATI :

  • Cunoasterea amanuntita a produselor, promovarea si vanzarea acestora;
  • Consilierea clientilor in alegerea variantei optime (recomandarea produselor firmei, prezentari , propuneri  tinand cont de  cerintele clientului );
  • Atragerea de noi clienti si fidelizarea celor vechi;
  • Gestiunea magazinului (verificare  si gestionare stoc, efectuare comanda, intocmire documente contabile , depunere incasari).

    Oferta :

  • puteti opta ca al doilea job, necesitand doar cateva 2-3 ore pe zi.
  • - Contract individual de munca pe perioada nedeterminata,

    - Salariu se castiga prin comisionare.
    - Pregatire profesionala sustinuta prin training-uri si informatii de specialitate;