Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Consilier vanzari YANKEE LAND

Cerinte :

- abilitati excelente de comunicare si relationare

- persoana pozitiva, responsabila, orientata catre client

- tinuta ingrijita

- limba engleza - nivel conversational

Responsabilitati :

- consiliere clienti in vederea cumpararii

- impachetare cadou

- etichetare produse

- curatenie

Oferta

salariu motivant in functie de numarul de ore lucrate.

perioada - pana pe 24 decembrie

program ture

L-S : 15-21

D    : 10-18

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania YANKEELAND, fondata in 2007, este distribuitorul exclusiv pentru Romania al companiei Yankee Candle USA.

Alte branduri internationale importante pe piata premium de cadouri si decoratiuni sunt reprezentate de Yankeeland:

Clayre & Eef(OLANDA) si Churchill(UK), Jason Product(Noua Zeelanda), Edwin Jagger(UK), Le Bland (Franta)

Echipa noastra este tanara si ambitioasa, iar posibilitatile de invatare si dezvoltare profesionala sunt foarte mari.

  • Interviu online
  • Ce venit credeti ca v-ar motiva ?