Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Autoglobus Timișoara caută să își întregească echipa de Vânzări vehicule utilitare marca Opel.

Cerințele noastre:

  • Experiență în vânzări – avantaj vânzări vehicule comerciale;
  • Abilitați excelente de comunicare, orientare spre client și obținerea de rezultate;
  • Capacitate de analiză și sinteză, spirit de echipă, perseverență;
  • Cunoștințe de operare MS Office;
  • Permis de conducere cat. B.

Sarcini și responsabilități:

  • Monitorizează piața, analizează oportunitățile, identifică clienți potențiali și produsele potrivite acestora, atragerea de clienți noi și menținerea legăturii cu clienții existenți;
  • Promovează și vinde vehicule comerciale Opel către clienți persoane juridice și fizice;
  • Ofertează, negociază și încheie contracte de vanzare-cumparare; Se ocupă de întreg procesul contractare-livrare autovehicul;
  • Preocupare continuă pentru satisfacția clienților;
  • Participă la cursurile de formare și instruire profesională (GM Academy);
  • Îndeplinirea planului de vânzări asumat cu Directorul de Vânzări;
  • Actualizarea permanentă a bazei de date.

 Beneficii:

  • Loc de muncă în condiții excelente;
  • Salariu corect, conform realizărilor;
  • Tichete de masă;
  • Pachet servicii medicale;
  • Concediu de odihnă garantat;
  • Acces la tehnologie modernă.