Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Drobeta-Turnu Severin; Galați; București

Candidatul ideal:

-Studii medii/superioare
-Cunostinte operare pc
-Experienta in retail , reprezinta un avantaj
-Bune abilitati de comunicare si organizare
-Orientarea catre performanta si dorinta de dezvoltare profesionala
-Comunicativ si onest, sa aiba dorinta de a ajuta clientii si hotararea de a-si indeplini targetul.
-Atitudine pozitiva,
- Tinuta si abordare profesioniste.
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

- Promoveaza produsele companiei identificand nevoile clientilor si oferindu-le acestora consultanta in alegerea produselor potrivite
-Asigura receptionarea, aranjarea si depozitarea in conditii corespunzatoare a produselor, mentinand standardul vizual al brandului
- Finalizeaza procesul de vanzare prin actul de incasare si eliberare de documente justificative; ambalarea produselor intr-un mod elegant
-Se asigura ca spatiul in care isi desfasoara activitatea este placut si curat.

Oferim:

Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru profesionist, la standarde inalte;
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale
- Contract de munca full time.