Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea; Brăila; Timișoara

Construieste-ti o CARIERA IN RETAIL!

Ne marim echipa si cautam colegi noi pentru magazinele noastre Top-Shop din tara.

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra de vanzari!

Cerinte:
- Abilitati de comunicare si relationare;

- Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti;

- Capacitate de invatare rapida si adaptare;

- Cunostinte de Microsoft Office, nivel mediu.

Descrierea jobului:

- promovarea imaginii, dar si a produselor firmei;

- asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse;

- identificarea nevoilor clientilor;

- implementarea activitatilor promotionale in magazin;

- Aranjarea produselor in vitrina, in magazin si pe rafturi;

Beneficii:
- Program full time, flexibil in ture;

- Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri din vanzari;

- Mediu de lucru tanar si dinamic;

- Loc de munca stabil si training-uri de dezvoltare personala si profesionala.