Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Consilier vanzari Showroom (finisaje)

De peste 24 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Postul este pentru punctul de lucru din Manastur, pe strada Campului iar programul de lucru este in 2 schimburi cu doua zile de sambata lucrate pe luna.

Responsabilitati:
- realizarea vanzarilor pe baza de comanda;
- consilierea clientilor intr-o maniera profesionista si amabila, oferindu-le informatii de specialitate/tehnice despre produsele comercializate: gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare etc.;
- propunerea schimbarilor periodice ale obiectelor expuse in Showroom;

- mentinerea contactului cu furnizorii pentru a asigura livrarea la timp a produselor;
- realizarea comenzilor si receptia marfii;

Cerinte:
- Spirit de echipa si o puternica orientare catre client;
- Obligatoriu: cunostinte tehnice avansate despre minim o categorie de produse dintre urmatoarele : gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare;
- Experienta in comert;
- Experienta in vanzari, preferabil intr-un showroom sau in vanzari de produse pe baza de comanda;
- Cunostinte solide de operare PC;

Beneficii:

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse;