Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Suntem in căutarea de persoane pasionate de vânzări, ce doresc sa-și dezvolte cariera într-un mediu de lucru stabil si profesionist.

Principalele responsabilități sunt:
- Consilierea clienților;
- Promovarea și prezentarea produselor din portofoliul companiei;
- Efectuarea operațiunilor de cash si card;
- Efectuarea înregistrărilor în sistemul de management al vânzărilor;
- Efectuarea operațiunilor și a documentației specifice activității de retail ;
- Asigurarea nivelului optim de stoc în vitrine .

Candidații ideali vor avea:
- Experiența în vânzările produselor premium constituie un real avantaj;
- Simt estetic dezvoltat și interes pentru modă ;
- Ușurința în utilizarea PC-ului și a programelor Outlook, Word, Excel, Power Point;
- Abilități de comunicare și interacțiune interpersonală;
- Spirit de echipă;
- Atitudine pozitivă și spirit de inițiativă;
- Disponibilitate de lucru în weekenduri .

Oferim :
- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri la atingerea obiectivelor;
- Diverse facilitați și premii;
- Mediu de lucru la standard occidentale;

Dacă te regăsești in această descriere , atunci te așteptăm în echipa noastră!
Candidații cu experiența si profilul căutat , vor fi contactați în cel mai scurt timp posibil.

Magazinele Sabrini oferă o gamă larga de bijuterii, ceasuri și diverse accesorii, având în portofoliu branduri renumite din domeniu: Pandora, Tissot, Tag Heuer, Fossil, Swatch, Guess, DeRuvo Diamonds, Blanco's Diamonds, Carla M, Shinsaki, Leo Marcus…

Mai multe detalii despre Sabrini România puteți afla accesând pagina web sau pagina oficială facebook