Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Dumbrăvița; Strada Vasile Alecsandri, Timișoara; Strada Științei, Timișoara

Ești adeptul produselor naturiste? Cunoști importanța acestora in prevenirea imbolnăvirilor? Ești dispus să impărtășești și celorlalți secretul unei vieți sănătoase?
Esti exact ceea ce căutam! Alătură-te nouă și impreună vom promova și consolida secretele unui stil de viață sănătos.

DESCRIEREA POSTULUI:

- Orientare către client și spre atingerea targetului lunar;
- Atragerea și oferirea de consiliere calitativă asupra produselor naturiste in funcție de nevoile fiecărui client;
- Informare permanentă asupra produselor comercializate și noutăților din domeniu;
- Promovarea produselor din brandul propriu;
- Etichetarea produselor și aranjarea acestora pe raft;
- Menținerea locului de muncă curat și organizat.

CERINȚE:

Căutăm o persoană cu bune abilități de comunicare, capabilă de a lucra in echipă, care să aibă atenție distributivă și capacitate rapidă de decizie. Dacă ești dinamică, amabilă, serioasă și dorești să acumulezi sau să iți imbunătățești cunoștintele despre un trai sănătos, vino in echipa noastră.
Disponibilitate pentru un program de lucru de 8 ore, in ture și de a lucra in week-end.

OFERTĂ:

- Mediu de lucru plăcut, colectiv tanăr;
- Salariu corelat cu performanțele;