Consilier vânzări PNK Casual Flagship Store

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Consilier vânzări

PNK Casual își mărește echipa! Dacă ești pasionată de fashion, ai experiență în vânzări și vrei să faci parte dintr-o echipă tânără te anunțăm că avem disponibil un post de Consilier vânzări.

Candidatul ideal

  • Abilități de comunicare si relaționare excelente
  • Capacitatea de lucru în echipă
  • Persoană deschisă, pozitivă si spontană, orientată către nevoile clienților
  • Atenție la detalii si seriozitate
  • Studii medii/superioare
  • Persoană organizată, meticuloasă, atentă la detalii
  • Cunoștințe de operare PC si casa de marcat
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea postului

  • Asigură asistența și consilierea clienților
  • Identifică nevoile clienților
  • Promovează și vinde produsele, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare în concordanță cu strategia de vânzări
  • Este întotdeauna informat cu privire la tendințele în moda
  • Menține un mediu de lucru curat si profesionist în magazin
  • Cunoaște produsele si colecțiile brandului
  • Implementează activitațile promoționale in magazin
  • Realizează recepția produselor
  • Realizează targetul de vânzări alocat echipei
  • Rezolvă sesizările clienților
  • Completează documente fiscale: raport de gestiune, registrul de casă, facturi, etc
  • Incasează corect sumele aferente prețurilor produselor, indiferent de modalitatea de plată

Ce oferim

  • Pachet salarial motivant, conform cu experiența
  • Salariu fix + comision din vânzări
  • Beneficii la achiziționarea produselor PNK Casual
  • Prime ocazionale
  • Mediu de lucru dinamic, modern si prietenos
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională alături de o echipă tânără si dinamică

Descrierea companiei

Lansat in anul 2002, brandul românesc PNK Casual se adresează femeilor stilate si de succes. Cu o viziune trendy si urbană asupra modei, PNK Casual abordează un design clasic, mereu însa aliniat la cele mai noi trenduri fashion. Colectiile PNK Casual vin in ediții limitate si sunt permanent reînnoite, pentru a oferi diferențiere si unicitate. PNK Casual înseamna noutate permanentă, originalitate, adaptabilitate si calitate remarcabilă.

logo_pnk_casual