Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Candidatul ideal:

Cunostinte tehnice despre automobile si piese auto;
- Cunostinte de operare a programelor de identificare a pieselor auto obligatoriu;
- Cunostinte solide de PC (motoare de cautare, internet, MsOffice, Windows, Power Point si Excel, platforme de social media);
- Abilitati de comunicare orala si scrisa foarte bune;
- Abilităţi foarte bune de convingere;
- Seriozitate, responsabilitate, punctualitate si confidentialitate;
- Excelente aptitudini de organizare a timpului;
- Atentie la detalii;
- Atitudine profesionala si bine organizata;
- Capacitatea de solutionare a problemelor si de luare a deciziilor;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa;
- Orientare catre client;

Descrierea jobului:

Identificare pieselor in programele specializate;
- Preluare comenzi si ofertare: telefonic, magazin, Email;
- Consultanta de specialitate acordata clientilor;
- Facturare,
- Pregatirea produselor pentru livrare prin curierat;
- Cresterea numarului de clienti noi;
- Salariu fix + comision din vanzari;
- Program de lucru: L-V - 09:00-18:00

Descrierea companiei:

Compania noastra se ocupa cu comercializarea de piese si accesorii auto atat in domeniul online cat si catre partenerii din portofoliu.