Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 730 €

Candidatul ideal

Pasionat de domeniul auto si deschidere pentru invatare ;

Atitudine pozitiva, entuziasm,sociabil/a;

Persoană determinată, responsabilă şi ambiţioasă;

Cunoasterea pieselor auto;

Cunostinte de utilizare a cataloagelor de piese auto constituie un avantaj;

Capacitate de lucru in echipa;

Buna abilitati de comunicare si relationare;

Cunostinte operare calculator,Internet,Microsoft Office

Responsabilitati:

Consultarea cataloagelor de piese auto în vederea comunicarii clientilor variantelor disponibile de piese auto ;

Ofertarea pieselor auto catre clienti conform cataloagelor originale;

Emitere facturi catre client si awb-uri expeditie colete;

Consilierea tehnica a clientilor si implicarea directa în promovarea ofertei facute;

Beneficii:

Mediu de lucru placut;

Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

Salariu atractiv si bonus in functie de performanta.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pe care le aveti?
  • Cu ce programe de identificare a pieselor auto ati lucrat?