Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Studii medii finalizate;

Pasionat de domeniul auto si deschidere pentru invatare continua;

Cunostinte tehnice si practice in domeniul pieselor auto;
Capacitate de lucru in echipa;

Buna abilitati de comunicare si negociere;

Bune abilitati de operare calculator,Internet,Microsoft Office

Atitudine pozitiva, entuziasm,sociabil;
Persoană determinată, responsabilă şi ambiţioasă;

Responsabilitati:

Consultarea cataloagelor de piese auto în vederea comunicarii clientilor variantelor disponibile de piese auto ;
Ofertarea pieselor auto catre clienti;

Emitere facturi catre client si awb-uri expeditie colete;
Consilierea tehnica a clientilor si implicarea directa în promovarea ofertei facute;

Beneficii:

Salariu atractiv in functie de performanta

Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara in plina dezvoltare

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile salariale pentru acest post?