Acest job nu mai este activ.

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași; Pitești; Craiova; Râmnicu Vâlcea; București

Responsabilitati:

- Promovarea produselor;
- Servirea amabila si rapida a clientilor;
- Hranirea si ingrijirea animalelor de companie;
- Depozitarea, manipularea si aranjarea produselor la raft;
- Aranjarea produsele expuse si monitorizarea stocurilor;
- Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca.

Cerinte:
Cunostinte legate de cresterea si intretinerea animalelor de companie;
Exprimare clara, cursiva, literara;
Capacitate de memorare buna; usurinta de a retine detalii;
Cunostinte operare calculator;
Seriozitate;
Prezentare placuta, carismatica.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Pachet salarial motivant
Posibilitate de dezvoltare profesionala
Mediu de lucru profesionist, competitiv

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.