CONSILIER VANZARI/OPTOMETRIST/OPTICIAN

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Râmnicu Vâlcea

Candidatul ideal:

- Abilitati de comunicare
- Spirit de echipa
- Ambitie
- Orientare spre client
- Studiile de specialitate si experienta in domeniu - in cazul Optometristilor
- Dinamism, flexibilitate, adaptabilitate
- Cunostiinte PC

Descrierea jobului:

- Consilierea / vanzarea ochelarilor de soare
- Consilierea / vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari
- Consilierea / vanzarea / adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii
- Consultatii optometrice - determinare dioptrii (pentru optometristi)
- Montaj ochelari (pentru cei cu abilitati in montajul ochelarilor )

****SE OFERA PACHET SALARIAL MOTIVANT, MEDIU DE LUCRU DEOSEBIT, PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, POSIBILITATI REALE DE PROMOVARE IN CADRUL COMPANIEI.

Descrierea companiei:

Optiplaza este un brand care reuneste sub acelasi acoperis moda si optica medicala. Se defineste prin servicii optice high class, preturi competitive, o multitudine de branduri si un design arhitectonic adus la rangul de arta .

La Optiplaza poti gasi atat ochelari de soare, cat si rame optice si lentile de contact.

. Optiplaza . este o firmă cu capital integral românesc care deţine mai multe branduri de magazine de optică medicală. Primul magazin Optiplaza a fost deschis în luna noiembrie 2004 în Bucureşti.

Misiunea Optiplaza este de a oferi cele mai bune servicii şi soluţii în domeniul opticii. Experienţa Optiplaza înseamnă un colectiv profesionist, produse de calitate cu preţuri juste, ce sunt prezentate într-un mediu plăcut.