Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 650 €

Candidatul ideal

Naturalete, energie, zambet placut, atitudine competitiva, abilitati de comunicare, si in special disponibilitatea de a veni la munca cu placere acestea sunt lucrurile ce ne-ar placea sa le intalnim la viitorul coleg!

Suntem situati in interiorul hoteleului JW Marriott Bucuresti astfel ca limba engleza nivel avansat este obligatorie (va rugam sa nu aplicati daca nu indepliniti aceasta conditie);

Cautam o persoana cu abilitati si calitati de bun vanzator in domeniu vanzarilor tip retail care considera ca motivatia si implicarea se regasesc in vocabularul zilnic.
Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail (optica de lux), iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci noi suntem locul ideal pentru tine.

Dincolo de ce este obligatoriu ne dorim:
Minim studii medii;
Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate, atitudine
Cunostinte operare PC – Internet Explorer (Firefox), Word, Excel;
Tinuta si prezenta impecabila
Ce vei face?
Prezentarea produselor noastre catre clienti: ochelari fashion branduri: Gucci, DOLCE AND GABBANA, PRADA, FENDI functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, formelor de asistenta, preturilor, promotiilor, etc;
Promovarea produselor si consilierea clientilor;
Intretine curatenia si ordinea in magazin;
Participa, impreuna cu seful de magazin, la receptia marfii;
Solicita necesarul de produse care trebuie livrate din depozit;
Incaseaza contravaloarea produselor si emite bonul fiscal;
Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin si depozitul aferent;
Raspunde de securitatea valorilor banesti (in timpul desfasurarii activitatii), inregistrarea corecta a incasarilor, predarea lor.

Descrierea jobului

Programul nostru:
*Se lucreaza in ture;
*De luni pana Duminica: 11:00- 21:00 ( discutiile referitor la program vor fi dezbatute de comun accord)