Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța; București

Consilier Vanzari / Manager magazin

Locatii: București

Cerinţe:

 -Excelente abilitati de comunicare;

- Persoana responsabila, optimistă, dinamică, orientata catre client și pasiune pentru modă;

- Dorinta de invatare si dezvoltarea profesională;

- Atitudine profesionala;

- Spirit organizatoric si lucru in echipa;

- Experienta in domeniul opticii- avantaj

Descrierea jobului:

Consilier Vanzari

 - Indruma si ofera asistenta clientilor in procesul de alegere de Produse optice, a perechilor de ochelari, lentile, etc;

-  Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end;

- Aplica in procesul de vanzare cunostintele insusite

- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

MANAGER MAGAZIN:

-  Conducerea si coordonarea activitatii din cadrul magazinului;
- Tinerea corecta a evidentei stocurilor magazinului;
- Verificarea respectarii regulamentelor, procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru a angajatilor din subordine;
- Monitorizarea performantei subordonatilor si urmarirea realizarilor;
- Solutionarea diverselor situatii care apar

- Mentinerea unei comunicari eficiente cu celelalte departamente ale companiei

Ce îţi oferim:

 -  Salarii extrem de atractive !

- Posibilitatea de a lucra part time sau full time, în funcţie de nevoile tale şi de disponibilitatea ta;

- Training-uri si oportunitati de dezvoltare a carierei.