Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Săcele

Compania cauta pentru magazinul Albif, Str. Bazaltului Nr. 7, Brasov - CONSILIER VANZARI in magazin ,Asistent vanazari

CANDIDATUL IDEAL:

- seriozitate, corectitudine, punctualitate
- spirit de initiativa, responsabilitate
- orientare catre client si catre vanzari
- stabilitate la locul de munca
- abilitati de comunicare
- pasiune reala pentru domeniul vanzarilor

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Realizarea activitatilor de vanzare
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
- Aranjarea produselor in magazin si pe rafturi - cu respectarea normelor interne
- Comanda pentru necesarul de marfa –saptamanal
- Curatenie in magazin
- Atingerea targetului de vanzari
- Utilizarea casei de marcat in anumite perioade

BENEFICII - salariu fix- carte de munca + bonuri de masa - cadouri produse -mediu tanar si dinamic

Te invitam sa fii partenerul nostru in drumul spre succes!
Iti oferim un mediu de lucru stabil,frumos cu clienti deosebiti  si  cu beneficii multiple.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SC NEW ALBIF GROUP . este o companie privata cu capital integral romanesc. Suntem importatori si distribuitori in toata tara de vase pentru gatit pentru brandurile Blaumann, Royalty Line si Berlinger Haus. Comercializam, de asemenea produse din portelan marca Apulum, produse HoReCa marca Viejo Valle, opal, sticlarie, decoratiuni pentru casa si o gama larga de produse pentru bucatarie ,electrocasnice si produse traditionale .

Activam pe piata din Romania de 20 de ani si avem sediul central in Brasov. Produsele comercializate de noi pot fi achizitionate din magazinul ALBIF  aflat in Brasov ,str Bazaltului nr 7 ,Bartolomeu in spatele mag AUCHAN -Bartolomeu si de pe magazinul online.