Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj, recrutam Consilier Vanzari (Magazin) in Bucuresti – sector 1.

 Responsabilitati:

• Intampinarea clientilor cu amabilitate si consilierea acestora prin oferirea de solutii si servicii in vederea alegerii produselor;

• Aprovizionarea rafturilor din magazin in mod corect si eficient;

• Participarea la inventarele organizate;

• Amplasarea corecta a marfurilor pe rafturi;

• Depozitarea marfurilor in mod corespunzator;

• Asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte:

• Studii medii finalizate;

• Experienta anterioara de lucru in comert reprezinta un avantaj;

• Permis motostivuitor;

• Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;

• Responsabilitate si seriozitate;

• Dinamism si initiativa;

• Flexibilitate si spirit de echipa.

Beneficii:

• Tichete de masa;

• Abonament medical;

• Mediu de lucru tanar si dinamic;

• Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;

• Perspective de dezvoltare profesionala.