Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Jiu

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii medii/ superioare

- Experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an

- Cunostinte avansate in domeniul IT (Hardware) si in utilizarea MS Office

- Prezenta agreabila

- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere

- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client

- Posesor permis de conducere, categoria B

RESPONSABILITATI:

- Urmarirea si indeplinirea target-ului stabilit pentru intreaga regiune/zona pe care o are in responsabilitate

- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu

- Identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime

- Atingerea obiectivelor lunare

- Intocmirea documentelor necesare vanzarii

- Intocmire rapoarte lunare

BENEFICII :

- Salariu de baza;

- Bonuri de masa;
- Comision din incasari;
- Mediu de lucru profesional intr-o echipa tanara si performanta;

- Telefon de serviciu etc

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem unul din principalii furnizori de produse si servicii IT din Judetul GORJ. Ne adresam in principal segmentului Business: Companii din cele mai diverse domenii, productie, comert, servicii, institutii publice, etc.