Consilier Vanzari İnci Deri- Mega Mall

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Candidatul ideal

-Studii medii/superioare (de preferat absolvite)
- Experienta in activitatea comerciala retail constituie un avantaj;
- Experienta in domeniul fashion este un avantaj;
- Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi;
- Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
- Vocabular comercial ingrijit, maniere, rafinament;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
- Excelente abilitati de organizare;
- Atentie la detalii si seriozitate;
- Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului;
*FOTOGRAFIE recenta obligatorie

Descrierea jobului

-Realizarea targetului de vanzare alocat;
- Efectuarea activitatii de vanzare in magazine specializate de incaltaminte si marochinarie;
- Organizarea cadrului general de deschidere şi închidere a activităţii punctului de vanzare;
- Consilierea clientilor si informarea acestora despre produsele destinate vanzarii;
- Expunerea produselor la raft si participarea la inventare;
- Asigurarea gestiunii stocului de bunuri;
- Intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare;
- Respectarea obligatiilor, conform regulamentului intern si a procedurilor de lucru;
- Cunoasterea produselor, caracteristicilor tehnice si a tehnicilor de merchandising;