Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Iași; Piatra Neamț; Zalău; București; Timișoara

Compania “Denis” a fost infiintata in anii ‘90 si are ca obiect de activitate productia si comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii, de nivel premium. La sediul firmei situat in Suceava activeaza un numar de 400 de salariati in productie, iar reteaua de magazine din Romania, sub brandurile “Denis” si “Anna Cori” insumeaza in prezent un numar de 36 de magazine. Expansiunea continua atat in tara cat si inafara ei.

CERINTE:
- Seriozitate, corectitudine, punctualitate, initiativa;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei;
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook);
- Pasiune pentru domeniul vanzarilor;

RESPONSABILITATI:
- Realizarea activitatii de vanzare;
- Implementarea sarcinilor trasate de catre managerul magazinului;
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;
- Consilierea clientilor si informarea acestora despre produse;

BENEFICII:
- Salariu fix + bonus din vanzari;

- Contract incheiat pe durata nedeterminata;
- Mediu de lucru modern, curat, dinamic;

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si performanta si consideri ca esti candidatul ideal, te rugam sa-ti depui candidatura pe site si te contactam!

Cv-ul trebuie sa fie complet (obligatoriu foto).