Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

7 Bulevardul Iuliu Maniu, București

Responsabilitatile postului:
- Vinde piese auto si accesorii in magazin;
- Ofera consiliere clientilor pentru piese si accesorii;
- Efectueaza receptia de service pentru vehiculele care urmeaza a fi reparate in service;
- Lucreaza pe casa de marcat incasand contravaloarea produselor si serviciilor achizitionate de clienti;
- Raspunde de aranjarea produselor in magazin;
- Receptioneaza marfa la livrari;
- Efectueaza inventarierea produselor.

Pachet salarial atractiv:
- Salariu fix;
- Orele lucrate în weekend plătite cu spor de 25%;
- Bonus în funcție de performanțele centrului;
- Tichete de masă;
- Asigurare medicală privată;
- Condiții preferențiale de achiziții produse și servicii Norauto.

Candidatul ideal:

Sunteti pasionat de autovehicule si doriti sa lucrati in acest domeniu?
Aveti cunostinte tehnice despre piese si accesorii auto si inclinatie spre a le vinde?
Va place sa vindeti catre clienti?

Atunci sunteti persoana pe care o cautam!

Cautam oameni pasionati de munca lor, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional. In schimb, noi le oferim un mediu de lucru atractiv, sansa dezvoltarii profesionale si beneficii pe masura: tichete de masa, asigurare medicala privata, conditii preferentiale de achizitie pentru produsele si serviciile noastre si venituri rotunjite in functie de performantele centrului unde isi desfasoara activitatea!

  • Interviu online
  • Centrele noastre sunt deschise in zilele de sambata si duminica. Aveti disponibilitatea sa lucrati in aceste zile si sa primiti liberele in alte zile ale saptamanii?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra financiare de la acest post?
  • In care din centrele noastre ati prefera sa va desfasurati activitatea? In Militari, Titan, Berceni sau Vitan?
  • Aveti disponibilitate de a lucra full time sau part time?