Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Florești

CANDIDATUL IDEAL:

  • bune abilitati de organizare
  • adaptabilitate si seriozitate
  • atitudine orientata catre client
  • flexibilitate, spirit de echipa
  • capacitate de concentare, atentie sporita
  • simt estetic dezvoltat
  • puternice abilitati de comunicare si prezentare
  • persoana sociabila si optimista.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • lucrul cu sistem de vanzare POS - Magister Smartcash
  • relationarea cu clientii magazinelor, cresterea numarului de clienti si urmarirea actualizarii bazei de date cu clientii
  • intocmirea la timp a diferitelor acte si rapoarte
  • depistarea neregulilor din magazin si informarea sefului de magazin
  • intretinerea si aranjarea marfii in magazin
  • implicare in promovarea produselor
  • mentinerea curateniei in magazin
  • consilierea clientilor

DESCRIEREA COMPANIEI:

POEMA creeaza, manufactureaza si lanseaza pe piata propriile produse de a fost înfiintata în 2003 si are centrul operational in Craiova, online POEMA, cuprinzand toate informatiile si produsele actuale, este un canal important de distributie care permite accesul clientelor din intreaga în vedere tendinta de extindere a segmentului clientelor noastre, POEMA isi propune sa extinda reteaua de magazine pentru a ajunge la un numar cat mai mare de cliente.