Consilier Vanzari - CHICCO Bucuresti MALL VITAN

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Angajam pentru magazinul Chicco din Bucuresti Mall Vitan. Daca te regasesti in cerintele de mai jos, si vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, asteptam aplicatia ta!
Cautam o persoana:
- entuziasta, comunicativa, organizata;
- responsabila si interesata de rezultatele muncii sale;
- care este interesata sa se dezvolte impreuna cu echipa din care face parte;
- care stie sa foloseasca un calculator;
- eventual, care sa aiba experienta de lucru intr-un magazin.

Descrierea jobului

Ce iti propune jobul nostru:
- sa inveti si sa promovezi produsele Chicco;
- sa intampini clientul care ne viziteaza, sa asculti si sa identifici nevoia care il aduce in magazin si sa ii propui produsele - potrivite acestei nevoi;
- sa pregatesti magazinul prin asezarea si etichetarea produselor la raft si in depozitul magazinului;
- sa gestionezi impreuna cu echipa stocul de marfa din magazin.

Beneficii:

salariu peste medie

tichete de masa
discounturi importante la produsele Chicco
program de lucru flexibil
posibilitati de avansare