Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Descrierea companiei:
Recrutam pentru cea mai dinamica firma brokeraj de pe piata, structurata pe active si retele teritoriale avand structura departamentala in extindere.

Oferta noastra:
- Venit de baza 300 Euro;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success;
- Angajare pe perioada nedeterminata;

Candidatul ideal:
- Abilitati excelente de comunicare si interactiune
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
- Disponibilitate teren (postul presupune activitate atat la sediul firmei, cat si activitate de teren)
- Consiliere calitativa si consultativa
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:
- Ofera consultanta clientilor persoane fizice si juridice;
- Colecteaza documentatia aferenta tipului de produs si depune dosarul la unitatile teritoriale ale firmei;
- Asigura servicii post vanzare de calitate clientilor si dezvolta o relatie pe termen lung intre acestia si companie;
- Proceseaza cu maxima atentie, confidentialitate si minutiozitate informatiile si documentele clientilor