Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

401 - 800 €

Candidatul ideal

- studii superioare;

- limba maghiara la nivel avansat reprezinta avantaj;

- cunostinte PC (mail, MS office / excel);

- multitasking, atentie distributive, atentie la detalii;

- capacitate de asimilare si procesare a informatiilor adaptare la schimbari si situatii speciale;

- capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;

- abilitati de comunicare, negociere;

- permis conducere categoria B (avantaj);

Descrierea jobului

- sa prezinte si sa promoveze numele marcii in conformitate cu strategia de vanzare a companiei;

- sa invete si sa cunoasca in permanenta toate produsele si serviciile, strict legate de vanzarea unui autovehicul

- sa urmareasca permanent atragerea de noi clienti si sa mentina legatura cu clientii deja existenti;

- sa respecte toate procedurile impuse de MIDA si grupul Renault

- sa asigure consultanta profesionala clientilor prin e-mail, telefon, in showroom, la evenimente si in cadrul vizitelor facute potentialilor sau actualilor clienti;

- sa ofere clientilor sprijinul necesar pentru intocmirea documentelor de vanzare, finantare etc,

- sa gestioneze derularea contractelor incheiate, confirmand clientului efectuarea platilor si lansarea / situatia comenzilor;

- sa organizeze test drive cu autovehiculul solicitat de catre clienti;

- sa asigure atingerea obiectivelor stabilite lunar;

Beneficii:

- comision lunar in functie de numarul de autovehicule vandute

- bonus lunar in functie de calitatea performantei cu clientul