Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

300 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Exclusiv Auto Center, dealer si service autorizat in Alba Iulia al marcilor Skoda si Volkswagen Autovehicule comerciale, angajeaza CONSILIER VANZARI

Responsabilitatile postului:

  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Pregatirea de oferte pentru potentialii clienti;
  • Oferirea de consultanta catre clienti, in vederea vanzarii, prin campanii de test drive, vizite la showroom, etc;
  • Asistarea si urmarirea procesului de vanzare, pana la finalizarea acestuia;
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii, chiar si dupa finalizarea tranzactiei;
  • Crearea si actualizarea bazei de date cu clienti.

Profilul candidatului:

  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Orientare catre client ;
  • Permis de conducere - categoria B.
  • Fire deschisa, pozitiva si capabila sa lucreze in conditii de stres;
  • Persoana comunicativa, volubila, proactiva
  • Constituie avantaj experienta in vanzari (auto, promotii tigari,servicii etc)

Oferim:

  • Conditii de munca la standarde inalte, intr-un mediu de lucru dinamic
  • Salarizare corespunzatoare si bonusuri in functie de performanta
  • Cursuri specifice domeniului de activitate si posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Te asteptam in echipa Exclusiv Auto!