Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.
3.75

CONSILIER VANZARI

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Salariu net pe luna
450 - 600 €
Posturi disponibile
2

RESPONSABILITATI:
- magazinul se afla in galeria comerciala din incinta AUCHAN "DRUMUL TABERELOR"
-prezentarea produselor , consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite articole vestimentare , oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare
-prezentarea ofertelor promotionale
-receptie marfa, introducere in gestiune
-asezarea si depozitarea corespunzatoare a produselor
-incasare, emitere bon fiscal , facturare , raport Z
-completare registru de casa, raport de gestiune, monetar , documente contabile, depuneri banca

BENEFICII
-pachet salarial atractiv, cu parte fixa si bonusuri in functie de vanzari
-tichete de masa
-decontare transport
-prime de Sarbatori

Descrierea companiei

BEL PUNTO este compania 100% romaneasca, avand angajati cu multa experienta in producerea si comercializarea confectiilor textile pentru femei, elegante si de calitate superioara, inovatoare si originale. In echipa BEL PUNTO promovam si respectam valori precum integritatea si consideratia fata de angajati, clienti, colaboratori si parteneri.