Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Iubesti cartile si vrei sa fii mereu aproape de ele? Iti place sa-i bucuri pe altii prin carti si prin magia lor?
Ne dorim sa devenim colegi la standurile de carte LITERA situate in centrele comerciale din Bucuresti si din tara.

Iti place:
- sa descoperi varietatea si atractivitatea cartilor noastre
- sa convingi clientii din mall sa aleaga, descoperind magia cartilor
- sa propui oamenilor cartile potrivite, in functie de dorintele lor

Daca ai:
- abilitati de vanzare, negociere si relationare;
- cunoștințe și experiență în lucrul cu casa de marcat, POS și sisteme de gestiune
- atitudine pozitivă și proactivă
- spirit de echipa si deschidere catre universul minunat al cartilor
Te asteptam in echipa noastra!

Responsabilitati:

- comunică și relaționează cu clienții într-o manieră amabilă și prietenoasă
- învață cât mai multe lucruri despre oferta de produse și se informează cu privire la noile apariții
- expune titlurile la raft conform domeniilor tematice stabilite.
- încasează și operează în sistem documente de contabilitate primară.
- gestionează stocul de marfă
- colaborează cu ceilalți membri ai echipei din care face parte

Ce iti oferim:

- salariu + bonuri de masa+bonusuri lunare
- mediu de lucru atractiv
- devii parte a unei frumoase comunitatii de cititori si iubitori de carte