Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Recrutam echipa pentru noul magazin tip insula din Mall Promenada. Ce ne dorim?

O persoana care sa dovedeasca:
- abilitati de comunicare si relationare excelente;
- atitudine proactiva;
- entuziasm si initiativa;
- responsabilitate, integritate si seriozitate, punctualitate;
- atentie la detalii;
- dorinta de invatare si dezvoltare in echipa noastra.

Disponibilitate pentru program flexibil, in ture si in zilele de week-end;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Promovarea si comercializarea produselor din magazin;
Efectuarea tuturor operatiunilor pe casa de marcat;
Incasarea si verificarea platilor in numerar/card;
Eliberarea de chitante si facturi;
Receptionarea marfurilor si aranjarea produselor la raft;
Pastrarea unei imagini perfecte a spatiului de vanzari prin ordine, curatenie si atentie la detalii
Rezolvarea imediata a reclamatiilor si sesizarilor venite din partea clientilor si informarea imediata a superiorului ierarhic;
Asigurarea bunei desfasurari a activitatilor de vanzare;

Ce oferim?
Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si programul de lucru;
Bonuri de masa;
Training specializat;
Mediu de lucru placut;
Posibilitati de dezvoltare si promovare.

Descrierea companiei

Little Tyke este un univers ce reuneste sanatatea si armonia, cu specific vegan si raw vegan.

Ne adresam tuturor persoanelor interesate de o alimentatie sanatoasa, atat celor care cunosc bucataria vegana si raw vegana, cat si celor care doresc sa experimenteze astfel de preparate. Indiferent de optiune, ne-am propus si am reusit sa oferim un meniu ce raspunde in egala masura alimentatiei sanatoase, cerintelor nutritionale, dar mai ales placerilor gustative, prin combinatii deosebite de texturi si arome.

Toate preparatele se fac in laboratorul propriu, cu ingrediente proaspete, fara aditivi sau conservanti, combinatiile dintre ingrediente corespunzand celor mai noi studii legate de nutritie echilibrata si compatibilitate.