Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Pitești; București

Echipa Musse cauta Consilier Vanzari

CANDIDATUL IDEAL:

-bune abilitati de organizare

-atitudine orientata catre client

-corectitudine in relatiile de munca

-responsabilitatea si asumarea initiativei si a faptelor proprii

-puternice abilitati de comunicare si prezentare

-simt estetic dezvoltat

-dorinta de imbunatatire a performantelor personale

Responsabilitati consilier vanzari:

- lucrul cu casa de marcat

- relationarea cu clientii magazinelor, cresterea numarului de clienti si urmarirea actualizarii bazei de date

- consilierea clientilor

- intocmirea la timp a diferitelor acte si rapoarte

- depistarea neregulilor din magazin si informarea sefului de magazin

- intretinerea si aranjarea marfii in magazin

- implicare in promovarea produselor

- mentinerea curateniei in magazin

Beneficii:

-salariu atractiv

-posibilitati reale de promovare

-mediu placut si profesionist

DESCRIEREA COMPANIEI:

Incepandu-si activitatea inMUSSE TRADE ., detinatorul brandului MUSSE dispune de  10 magazine proprii amenajate dupa un inalt standard estetico-calitativ, unde bunul gust si eleganta se regasesc in fiecare detaliu.

Produsele oferite de brandul nostru se adreseaza barbatilor moderni, incepand de la persoanele care cocheteaza cu stilul clasic pana la cei care se simt mai confortabil imbracand ceva casual, sau de ce nu, mai extravagant – evident toate incadrate in tendintele modei.