Adresa/ adresele jobului

Galați

Se recruteaza si din

Galați

AGENT VANZARE - MAGAZIN INMEDIO

Candidatul ideal trebuie :
- sa aiba excelente abilitati de comunicare si putere de convingere ;
- sa aiba experienta relevanta in vanzari ;
- sa poata stabili o relationare cat mai eficienta cu clientul ;
- experienta solida in domeniul PC , indeosebi cunostinte legate de lucrul cu pachetul Microsoft Office ;
- cunostinte minime de facturare ;
- sa nu aiba antecedente negative de la celelalte locuri de munca ;
- sa aiba personalitate puternica , sa fie o fire optimista, pro-activa, comunicativa ;
- sa aiba studii medii/superioare

Descrierea jobului:

Candidatul va trebui sa promoveze si sa comercializeze produsele aflate in interiorul magazinului , sa respecte procedurile legate de procesul de vanzare , promovarea produselor , sa participe intens si activ la realizarea obiectivelor calitative dar si cantitative ale magazinului , la atingerea targetului de vanzari dar si la inventarele ce se vor intreprinde in locatia magazinului.

Descrierea companiei:

Candidatul isi va desfasura activitatea intr-una din locatiile retelei internationale de magazine Inmedio , aflat in incinta Galati Shopping City.