Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Șelimbăr

Se recruteaza si din

Hunedoara, Sibiu, Alba Iulia

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Cerinte:

- Experienta relevanta in vanzari de produse sau servicii;

- Excelente abilitati de comunicare si negociere;

- Capacitatea de a identifica oportunitati de dezvoltare importante;

- Orientare catre rezultate;

- Abilitati de analiza si interpretate a datelor legate de piata auto;

- Cunostinte despre piata auto, dorinta de a face cariera in domeniu;

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point)

- Permis auto categoria B;

Responsabilitati:

- Prospectarea si dezvoltarea bazei de date clienti prin contacte si intalniri in vederea realizarii obiectivelor de vanzari in conformitate cu strategia companiei;
- Ofera in permanenta consultanta atat clientilor potentiali cat si clientilor existenti in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei, oferind solutia cea mai buna

- Este direct responsabil de realizarea obiectivelor cantitative si calitative ale postului ocupat, urmarind permanent indicatorii de performanta;

- Reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare cu clientul in bune conditii

- Participa activ la campaniile de marketing sau la evenimentele de promovare;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv corelat cu performanta

- Masina de serviciu (pentru deplasari in interes de serviciu)

- Mediu dinamic de lucru si formare profesionala de specialitate

- Oportunitati de dezvoltare