Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Sibiu; Oradea; Deva; Timișoara

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare, convingere si negociere;
- Atitudine pozitiva, initiativa;
- Orientare catre client;
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea, in magazin, a produselor si serviciilor Mobiup: telefoane si accesorii;
- identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii.

Beneficii

  • Salariu competitiv;
  • Bonusuri;
  • Tichete de masa;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Programe de dezvoltare personala si profesionala;
  • Mediu de munca performant, o echipa dinamica si competitiva, intr-o companie in plina ascensiune.

Descrierea companiei

Membra a grupului de firme Arsis - Mobiup, misiunea noastra este de a crea o legatura stransa cu consumatorul final.

In prezent avem 21 magazine operationale in tara si suntem prezenti cu o gama variata de accesorii in magazinele Vodafone si partenere.

Ce oferim?
•gama diversa de servicii si produse pentru comunicare mobila;
•sfaturi profesionale in alegerea telefonului sau accesoriului potrivit;
•garantia unui pret corect - acelasi in intreaga retea Mobiup;
•atentie si profesionalism din partea intregii echipe Mobiup.