Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași; Piatra Neamț; Craiova; Bârlad; Galați; Slatina; Râmnicu Vâlcea; Bacău; Alba Iulia; Timișoara

Principalele indatoriri si responsabilitati ale colegului nostru:

  1. Promoveaza produsele companiei in vederea realizarii targetului de vanzari.
  2. Desfasoara activitate de marketare pe teren conform programului de activitate al echipei
  3. Desfasoara activitati de promovare a produselor companiei la punctele de lucru ale marilor angajatori in ideea gasirii de potentiali clienti
  4. Ofera support clientilor in vederea completarii aplicatiilor de credit
  5. Semneaza impreuna cu clientii contractele de credit.
  6. Pastreaza relatia cu clientii din portofoliu

Cum trebuie sa fie viitorul nostru coleg:

  • Serios si sa inspire incredere potentialilor clienti
  • Vesel si optimist, increzator in fortele lui si dornic sa invete lucruri noi
  • Sa aiba macar studii medii
  • Sa aiba o experienta cat de mica in vanzari

De ce ar veni in echipa noastra:

  • Pentru ca suntem o echipa puternica, cu realizari deosebite
  • Pentru pachetul salarial care contine pe langa salariu fix comisioane si prime lunare
  • Pentru ca imbinam munca cu pregatirea profesionala si nu avem o munca de rutina.

Vom chema la interviu doar candidatii care respecta cerintele de mai sus.

Va asteptam cu drag in echipa noastra!