Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Candidatul ideal

Nu exista. Si oricum credem ca ar fi foarte plictisitor de lucrat cu el. Ne dorim mai degraba un om adevarat de vanzari, cu atitudine potrivita. Restul il putem construi, pas cu pas, impreuna.

Sau… in mai multe cuvinte:
+ nu se vede facand altceva decat vanzari, fie singur sau cu ajutorul unei echipe;
+ are experienta in vanzarile B2B si intelege ca ele sunt complet diferite de cele B2C
+ este orientat catre rezultat si are o capacitate foarte buna de rezolvare a problemelor aparute.
+ intelege importanta clientului si il considera un partener pe termen lung.
+ comunica bine insa nu este vorbaret.
+ este tehnic (cu sau fara studii de specialitate )
+ este organizat,optimist,energic si are simtul umorului
+ este onest si are bun simt.

Descrierea jobului

Poate fi foarte simplu sau foarte complicat.

Atitudinea si organizarea ta vor face diferenta… asadar ar trebui sa:
- contactezi clientii actuali si potentiali pe teren si de la birou pentru crearea oportunitatilor de vanzare
- redactezi ofertele,le negociezi si le urmaresti pentru transformarea lor in comenzi iar mai apoi in vanzari
- livrezi marfa catre clienti (atunci cand este cazul)

De ce ai face asta cu noi ? Pentru ca :
- poti sa cresti profesional intr-o industrie foarte importanta din Romania
- vei lucra pentru o companie serioasa si respectata, care vinde produse si servicii de calitate
- o sa fii alaturi de colegi tineri,deschisi si hotarati sa ramana #1 in domeniu
- tot ceea ce vei face conteaza pentru noi si pentru clientii nostri
- conditiile de lucru si pachetul salarial sunt atractive

Pachetul salarial:
- salariu competitiv + beneficii extra-salariale (tichete de masă, prime anuale de sărbători);
- comision din vânzări;
- mașină de serviciu, telefon, laptop;
- cursuri tehnice și de dezvoltare personală;
- posibilitatea dezvoltării unei cariere în cadrul companiei.

Așteptăm CV-ul tău!

Despre noi pot vorbi foarte bine cei peste clienti … sau pe scurt:

TRITON ocupă nr. 1 în România în domeniul sculelor profesionale.
Dorim să atragem în echipa noastră persoane dinamice, dornice să se alăture profesioniștilor din domeniu.

Suntem o companie în continuă dezvoltare, cu o experiență de peste 20 de ani în domeniu si o echipă formată din peste 250 de salariați.

Dealer autorizat si importator: Bosch, Makita, Karcher, Stihl, Esab, Stanley, Unior, etc.

Avem magazine de desfacere în București, Constanța, Galați, Cernavodă, Urziceni, Târgu Jiu, Slatina, Motru, Brăila, Craiova, Bacău.

Odata cu dezvoltarea activitatii noastre te invitam sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica si sa ne ajuti sa fim in continure un partener de calitate pentru toti clientii nostri-actuali si viitori

Echipa TRITON te asteapta!
Vino acum sa lucrezi cu nr. 1 din industrie!