Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

- Oferirea consultantei de specialitate clientilor companiei cu privire la produsele comercializate;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
- Promovarea produselor companiei din gama echipamentelor de securitate pentru usi si ferestre;
- Analizarea cerintelor clientilor si intocmirea ofertelor;
- Incheierea contractelor, urmarirea ofertelor transmise si a derularii acestora;
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor asupra activitatii desfasurate;

Cerinte:

- Studii finalizate (medii/superioare) in domeniul tehnic sau comercial;
- Disponibilitate si motivatie de a efectua vanzari pe teren, B2B, in Bucuresti;
- Detinerea cunostintelor din domeniul feroneriei reprezinta avantaj;
- Limbi straine: engleza, franceza (reprezinta avantaj);
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Permis de conducere Categoria B ;

Beneficii:
- Formare profesionala;
- Masina si telefon mobil;