Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Șcheia

Se recruteaza si din

Suceava

Candidatul ideal

• Studii universitare tehnice de preferat in domeniul auto;

• Cunostinte tehnice auto la nivel avansat;

• Cunostinte de limba engleza la nivel de conversatie;

• Orientare catre client;

• Abilitati de negociere si vanzare;

• Cunostinte solide de operare PC;

• Permis de conducere categoria B cu experienta in condus.

Descrierea jobului

• Raspunde cererilor primite telefonic sau direct de la clienti, ofera informatii adecvate si programeaza clientii la interventii;

• Identifica problemele clientilor si le ofera consultanta in rezolvarea acestora propunand solutii tehnice;

• Evalueaza problemele si estimeaza costurile de reparatie;

• Completeaza fisele de receptie si comenzile de lucru pentru autovehicule;

• Mentine legatura cu clientii si ii informeaza asupra stadiului lucrarilor.

Oferta :

• Pachet salariu atractiv;

• Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist;

• Cursuri de dezvoltare profesionala.