Consilier/reprezentant vanzari showroom

vanzari

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Responsabilitati:

- Participa la procesul de vanzare.
- Asigura derularea procesului de vanzare in cele mai bune conditii.
- Prezinta si promoveaza produsele firmei.
- Intocmeste actele necesare vanzarii,
- Invata produsele si caracteristicile tehnice ale produselor comercializate,
- Promoveaza in mod profesionist imaginea firmei,
- Se implica in realizarea obiectivelor trasate de catre superiori,
- Raspunde de calitatea si promptitudinea serviciilor executate,

Cerinte:

- EXPERIENTA IN VANZARI,
- ABSOLVENT STUDII MEDII SAU SUPERIOARE,
- FOARTE BUNE ABILITATI DE COMUNICARE SI NEGOCIERE,
- ABILITATE DE A STABILI RELATII CU OAMENII,
- CAPACITATE DE A LUCRA IN ECHIPA,
- CAPACITATE DE A RELATIONA USOR CU CLIENTII POTENTIALI ( PERSOANE NECUNOSCUTE )
- ABILITATE DE A ATINGE OBIECTIVELE,
- PERSOANA RESPONSABILA, DINAMICA, CAPACITATE DE RESPECTARE A SARCINILOR STABILITE

Oferta (bonusuri, beneficii) - Salariul se discută în cadrul interviului de angajare. NUMAI PERSOANELE SELECTATE VOR FI CONTACTATE TELEFONIC.