Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj, recrutam Consilier Servicii Clienti (Casier) in Timisoara.

Responsabilitati:

  • Realizarea operatiunilor pe linia caselor de marcat;
  • Inregistrarea marfurilor achizitionate de catre clienti;
  • Procesarea tranzactiilor numerar si prin card;
  • Informarea Responsabilului de Raion in legatura cu: marfurile deteriorate, eventuale neconcordante intre felul produsului si pretul acestuia;
  • Servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa;
  • Asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte:

  • Experienta anterioara de lucru in comert reprezinta un avantaj;
  • Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa.

Beneficii:

  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Tichete de masa in valoare de 15 RON / tichet;
  • Prima de progres trimestriala;
  • Prima de Craciun;
  • Cresteri salariale in functie de performanta;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Planuri de formare adaptate fiecarui angajat pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;
  • Perspective de dezvoltare profesionala.