Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Se recruteaza si din

Ovidiu, Năvodari

Profilul candidatului:

  • Minim studii medii (de preferat profil economic sau tehnic)
  • Minim 1 an experienta pe un post similar
  • Cunostinte de operare programe de cautare si identificare piese
  • Spirit de initiativa, capacitate de planificare si organizare
  • Persoana organizata, responsabila, atenta la detalii
  • Abilitati de lucru in echipa

Responsabilitati:

  • buna desfasurare a operatiunilor de miscare a marfii (descarcare, manipulare, depozitare, livrare)
  • organizarea gestiunii din punct de vedere al evidentei, al miscarii stocurilor
  • organizarea activitatii de receptie, depozitare si eliberare a marfurilor
  • aranjarea, evidenta si etichetarea bunurilor depozitate
  • utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor
  • respectarea procedurilor de lucru
  • asigurarea ritmicitatii programului de livrari
  • inventarierea periodica a marfurilor din depozit

Oferim:

  • mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara
  • participarea la cursuri de perfectionare
  • pachet salarial bazat pe performanta (salariu fix, tichete de masa )